Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі ЖНАЕУ провели еко-тренінг для молоді Білокоровицької ОТГ

70289441_917216751964208_3156849169272930304_n.jpg

Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету -  Ірина Литвинчук, Ольга Іванюк, Aнастасія Лесь та Анастасія Ращенко, 10 вересня  організували та провели практичний тренінг для дітей і молоді Білокоровицької ОТГ.

 

Захід проходив у рамках екологічного проєкту "Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні", що реалізується  спільно з   місцевими громадськими організаціями "Ендшпіль" та "Паритет".

 

Зауважимо, що громада стала однією з переможців у конкурсі ідей «Ініціативи громад щодо ефективного поводження з відходами» в рамках проєкту «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ», що впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції через Програму «U-LEAD з Європою». Цей проєкт реалізовується з жовтня 2018 року для 11 громад з Житомирщини. Він передбачає формування нової політики поводження зі сміттям.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.