Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Співпраця ТДАТУ з проектом USAID «Економічна підтримка Східної України» щодо розвитку бізнесу, сфери інформаційних технологій і туризму

img_3825.jpg

Мелітополь підписав Меморандум про співпрацю з проектом USAID «Економічна підтримка Східної України», який реалізується Агенцією США з міжнародного співробітництва. Розвиток бізнесу, сфери інформаційних технологій і туризму - такі основні напрямки, які нам допоможуть реалізувати іноземні партнери.

Меморандум про співпрацю 17 вересня в конференц-залі Центру надання адміністративних послуг підписали керівник проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» Майкл Піллсбері і секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов. Документ передбачає три основні напрями діяльності: стабілізація місцевої економіки; розвиток малих і середніх підприємств і їх інтеграція в економіку регіону та України; підвищення віри населення в економічний успіх Східної України, в тому числі Мелітополя.

Заступник міського голови, професор Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного Сергій Прийма зазначив, що основна робота буде сконцентрована на сфері туризму, індустрії гостинності та IT-технологій. Зокрема, в сфері туризму разом з учасниками ринку розроблятимуть нішеві пропозиції, шукати нові перспективи і шляхи розвитку індустрії гостинності з урахуванням історичної спадщини місцевості.

У Мелітополі представники проекту USAID відвідали ряд об'єктів, які будуть сприяти розвитку бізнесу та сфери туризму. серед них і Таврійський державний агротехнологічний університет. Саме наш навчальний заклад готує фахівців в сфері туризму та IT-технологій. Вивчивши проблематику і потреби міста, американські партнери разом з міською владою визначили конкретні кроки подальшої співпраці.

17 вересня, керівника проекту Майкла Піллсбері та інших представників делегації зустріло керівництво ТДАТУ. Головним обґрунтуванням для співробітництва стала необхідність розвитку в південному регіоні України, можливості проведення моніторингу та контролю якості сировини та продукції сільськогосподарського походження. Зокрема – вирішення проблеми матеріально-технічного забезпечення. Адже, продукція, яку планується експортувати до країн ЄС має проходити відповідний контроль якості.

Сучасна лабораторія, яка матиме можливість здійснювати такий контроль якості за всіма необхідними показниками стане навчальною та експериментальною базою для науковців і студентів, де вони матимуть змогу проводити дослідження. А головне - дасть змогу здійснювати всебічний моніторинг продукції, що вирощується в регіоні. Таким чином буде досягнута безпека плодоовочевої продукції у відповідності світовим вимогам.
Отже, учасники делегації ознайомились з потенційними проектами ТДАТУ ім. Дмитра Моторного в рамках яких спільно з USAID можливо реалізувати важливі проекти.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 230 гостей.