Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ТДАТУ підписав договір про співпрацю з Пловдівським національним аграрним університетом (Болгарія)

20190914_131939.jpg

14-15 вересня пройшла зустріч Аграрних вищих навчальних закладів Україна-Болгарія, метою якої стало обговорення та визначення спільних напрямків співробітництва між країнами в сфері вищої освіти, обговорення сучасних проблем та перспектив розвитку вищої школи.

Зустріч організована туристичною компанією «Турал-С» за ініціативи Пловдівського національного аграрного університету в Болгарії, на якій були присутні аграрні ЗВО України, такі як:

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного;

Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва;

Вінницький національний аграрний університет;

Херсонський аграрний університет.

Пловдівський національний аграрний університет визнаний національним центром аграрної науки і освіти Болгарії. Університет за час існування випустив більше 30 000 агрономів, інженерів, екологів, економістів, з яких понад 3000 є іноземними громадянами. Аграрний університет заслужив суспільне визнання як лідер в аграрному бізнесі, науці і освіті в країні і бажаний міжнародний партнер.

В рамках налагодження міжнародних відносин між Європейськими аграрними вищими навчальними закладами, в напрямку спільної науково-освітньої діяльності делегація Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в складі ректора д.т.н, професора Кюрчева В.М., проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, д. т. н., професора Надикто В. Т. виступила с презентацією університету, детально продемонструвавши освітньо-наукову діяльність, спеціальності, історію створення, сучасну роботу, здобутки, матеріально-технічну та практичну базу університету. Були чітко визначені і обговорені всі можливі перспективи співпраці, запропоновані та ухвалені такі напрямки спільної роботи:

1.  Академічні обміни для студентів і викладачів за програмою Erasmus +;

2. Навчання студентів для отримання подвійного диплому;

3. Участь в спільних науково-дослідних проектах, участь в спільних грандових програмах;

4. Організація і проведення спільних конференцій, форумів, семінарів, тренінгів курсів підвищення кваліфікації;

5. Спільна підготовка наукових статей і монографій;

6. Організація і проведення міжнародних стажувань, науково-педагогічних практик.

7. Організація і проведення навчальних, виробничих практик для студентів.

Ректор університету підписав договір про співпрацю з ректором Пловдивського національного аграрного університету Христиною Янчевою, подарував традиційні університетські сувеніри. Зустріч закінчилась дружньою домовленістю про подальшу роботу. 

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 223 гостя.