Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студентам ЖНАЕУ розповіли про реформу децентралізації

71102355_2443577112528992_1898907983337750528_n.jpg

На кафедру економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління  Житомирського національного агроекологічного університету 18 вересня завітав експерт з комунікації Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко. Зокрема, він поспілкувався із завідувачем кафедри Валентиною Якобчук щодо подальших напрямків співпраці, можливостей стажування і працевлаштування студентів в об’єднаних територіальних громадах.

Крім цього, для студентів 1-3 курсів  підготував лекцію «Реформа децентралізації влади: стан та подальші кроки», розповідаючи про ОТГ: розвиток, переваги, перспективи.

«Говорили про розвиток громад та рішення, які варто приймати, аби студенти хотіли б повертатись до громад Щиро вдячний за змістовну зустріч, корисну інформацію та інтерактив. Необхідність долучатися молоді  до процесів та управлінських рішень, дієвого та ефективного аналізу є актуальним питанням», - наголосив організатор заходу Володимир Ісаєв. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 223 гостя.