Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ТДАТУ долучився до екологічних ініціатив

20190918_105009.jpg

18 червня студенти факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного факультету ім. Дмитра Моторного  взяли участь у тренінгу «Інструментальні методи дослідження водного середовища», що проходив на філії кафедри ГЕЗ в рамках проекту «Створення молодіжної гідроекологічної лабораторії «PriazovAquaLab» на базі Приазовського НПП як засобу екологізації молодіжного середовища», що виконується ГО «ЕКОРУХ». Відкриття лабораторії заплановано на 25 вересня 2019 року. Під час заходу студенти засвоїли навички роботи з приладами для вимірювання основних параметрів якості води: кондуктометром, рН-метром-оксиметром, нітратоміром, портативною метеостанцією. Також ознайомилися з особливостями реалізації екологічних грантових проектів.

Тренінг провели фахівці Приазовського НПП та ГО «ЕКОРУХ» Наталія Барабоха, Олександр Антоновський, Тетяна Ярова, Сергій Сучков.

Ініціатива створення молодіжної лабораторії реалізується ГО «ЕКОРУХ» на базі Приазовського НПП у рамках проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Партнерами у реалізації проекту є Приазовський НПП, ГО «КОВИЛОВИЙ СТЕП», ТДАТУ ім. Д. Моторного, Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Подібні заходи є невід’ємною частиною вдосконалення не лише професійної майстерності студентів, а й формування їх екологічної свідомості спрямованої на збереження природи нашого краю. 

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 224 гостя.