Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

На відкритті міського центру зайнятості розповідали про освітні можливості ЖНАЕУ

04.jpeg

У Житомирі 19 вересня  відкрили новозбудоване приміщення міського центру зайнятості.  Відтепер жителі  Житомира та району отримуватимуть  нові можливості для пошуку роботи та працевлаштування, адже це найновіший, найбільший та найсучасніший центр зайнятості, який відкрили останнім часом в країні. Тут не лише надаватимуть послуги з пошуку роботи, а й проводитимуть тренінги для роботодавців. Мета таких центрів – працювати більш продуктивно та ефективно. Нова будівля має чотири поверхи та обладнана ліфтами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями. На першому поверсі розташований інформаційно-довідковий сектор, на другому надаватимуть послуги людям, котрі шукають роботу, а на третьому проводитимуть тренінги та семінари для роботодавців. На четвертому поверсі розміщена велика зала для проведення масових заходів.

 В урочистому заході взяли участь представники влади міста й області,  керівний склад та колектив Цетру, а також співробітники і студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Директор Центру кар'єрного розвитку та корпоративних зв'язків ЖНАЕУ  Наталія Степаненко відзначила, що на запрошення організаторів презентували присутнім освітні можливості навчального закладу, поширювали інформаційні буклети й листівки про факультети, спеціальності, додаткові курси та програми для професійного зростання, обговорили напрямки подальшої співпраці, ін.

Крім цього, представники ЖНАЕУ взяли участь в роботі круглого столу  «Ситуація на ринку праці та перспективи економічного зростання Житомирщин», під час якого було підписано Меморандум про співпрацю між  обласним центром зайнятості, Спільним представницьким органом роботодавців Житомирської області та Федерацією профспілок Житомирської області.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 230 гостей.