Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЖНАЕУ з краєзнавцем обговорили творчість Івана Котляревського

70451864_987913398224001_4719189492227899392_n.jpg

Культурно-національне відродження України ХІХ ст. знаменувало собою фінальний етап формування української нації, адже мова є однією з основних національних ознак.

Саме завдяки творчості класика української літератури І. П. Котляревського світ почув очищену від полонізмів, тюркізмів, русизмів українську літературну мову.

З нагоди відзначення ювілею І. П. Котляревського кафедра суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету запросила   Короля Павла Максимовича – відомого далеко за межами  міста краєзнавця, дослідника діяльності національно-культурного об’єднання «Полтавський гурток», навколо якого згуртувалася інтелектуальна еліта того часу.

Студенти факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ  із задоволенням взяли участь в обговоренні цікавих і невідомих моментів із життя та творчості митця, а також його оточення.

 Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 230 гостей.