Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

На базі ЖНАЕУ відбулася конференція «Юні дослідники. Погляд у майбутнє»

70646770_3114080118667414_8081861697712685056_n.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті 18 вересня провели конференцію учнів, студентів та молодих вчених «Юні дослідники. Погляд у майбутнє», під час якої свої проєкти презентували талановиті вихованці    Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова з Бердичева. 

«Ми щіро дякуємо викладачам Центру та цінуємо нашу співпрацю. Сподіваємось, що така конференція стане гарною традицією», - зауважив декан факультету екології і права ЖНАЕУ Євген Данкевич під час відкриття заходу.

Активну підтримку в організації та проведенні конференції надали викладачі кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 230 гостей.