Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Від 6 червня 2014 року учасники виконавчого провадження зможуть отримувати документи факсимільним зв’язком, електронною поштою або смс-повідомленням

Knigi.jpg

Від 6 червня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 20 травня 2014 року № 785/5, який опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» № 43.

Відтепер в Інструкції з організації примусового виконання рішень зазначено, що за письмовою заявою учасника виконавчого провадження інформаційні повідомлення щодо складання документів виконавчого провадження можуть надсилатися йому каналами факсимільного зв’язку або електронною поштою, смс-повідомленням. Документи виконавчого провадження, надіслані каналами факсимільного зв’язку або електронною поштою, вважаються врученими за наявності належного підтвердження їх одержання адресатами. Таким чином, за електронною поштою, факсимільним зв’язком та смс-повідомленням можливо отримати виконавчі листи, що видаються судами, накази господарських судів, ухвали, постанови судів у цивільних, господарських, адміністративних справах, кримінальних провадженнях та справах про адміністративні правопорушення, судові накази, виконавчі написи нотаріусів та інших документів виконавчого провадження згідно зі статею 17 Закону України «Про виконавче провадження».

Наприклад, районним судом, міста Києва було розглянуто адміністративну справу за позовом громадянина до пенсійного фонду про зобов’язання вчинити дії. Постанову адміністративного суду потрібно було отримувати в суді, вистоявши довгі черги. Із запровадженням електронної пошти або смс-повідомлення отримання постанови відбуватиметься швидко та без додаткових витрат часу.

Також, згідно з нововведеннями до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, вноситимуться номер мобільного телефону, факсу (телефаксу), адреси електронної пошти стягувача і боржника.

 

 

Кабінет юридичного супроводу

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 393 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor