Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Проведення регіонального науково-практичного семінару з нагоди щорічного свята «День механіка-2014»

DSC00052.JPG

23 вересня 2014 року на базі навчального центру ХНТУСГ імені  П. Василенка (Харківська обл., Харківський район, сел. Першотравневе) відбувся регіональний науково-практичний семінар «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві» з нагоди щорічного свята «День механіка–2014». 

Семінар – проводився для обміну науково-технічною інформацією вчених, інженерів та виробничників у галузі механізації виробництва сільськогосподарської продукції; підвищення кваліфікації спеціалістів АПК та активізації до набуття знань студентами; зміцнення контактів студентської молоді, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади, фахових підприємств до проблем аграрної освіти та науки; удосконалення форми та наповнення навчального процесу підготовки інженерів-механіків; популяризації професії інженер-механік.

У програмі заходу було проведено конкурс серед студентів ВНЗ Східного регіону України: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки», «Кращий діагност».

У святі взяли участь ВНЗ аграрного профілю: Полтавська державна аграрна академія, Сумський національний аграрний університет, Вовчанський технікум механізації сільського господарства ХНТУСГ, Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф.Я. Тимошенка, Лозівська філія автодорожнього технікуму, Липковатівський аграрний коледж; провідні виробники сільськогосподарської техніки та насіннєвого матеріалу: ПАТ «ХТЗ», ПАТ «Завод імені Фрунзе», ТОВ «Украгрозапчасть», ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» УПЕК, Торговий дім «АВТОДВОР», Харківська агропромислова спілка, ТОВ «Техніка та технології», ТЕХНОТОРГ, Німецький аграрний центр в Україні, Інститут рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН України, Інститут овочівництва та баштанництва НААН України, ТОВ агрофірма «Пісчанська» та інші.

Переможці визначались в кожній номінації окремо. Студенти технікумів і коледжів, які стали призерами змагань, мають право продовжити навчання у ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації за державним замовленням.

Висловлюємо щиру подяку в.о. ректора університету Тищенко Л.М. та колективу науково-педагогічних працівників ННІ механотроніки і систем менеджменту за високий рівень проведення заходу.

 

 

Шевченко В.І.

050-336-30-58

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 196 гостей.