Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Зустріч в Одесі з питань реалізації проекту Темпус «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів» (QANTUS).

100_0691.JPG

В Одеській національній морській академії 15 та 16 жовтня відбувся моніторинг та координаційна нарада з питань реалізації проекту Темпус «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів» (QANTUS).

На заході були присутні представники Національного Еразмус+ офісу та всі члени консорціуму від української сторони, а саме: Одеської національної морської академії, Одеського державного екологічного університету, Харківського національного університету ім. Н.В. Каразіна, НУБіПу, Львівського НАУ, Білоцерківського НАУ, Уманського національного університету садівництва, ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Інституту інноваційних технологій та змісту навчання, Інституту екології Карпат, Державного департаменту захисту навколишнього середовища в Одеській області. 

У ході зустрічі всі представники консорціуму надали докладну інформацію про проведену роботу, обговорили поточні результати, проблеми та напрацювали подальші кроки реалізації проекту. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

зауважив В. Кремень

«Ми вже заклали в новий закон «Про освіту» можливості для розвитку освіти дорослих. Це інноваційна зміна для нашої держави, але передові країни світу вже давно зрозуміли необхідність цього і надають своїм громадянам широкий вибір для перекваліфікації та професійного розвитку. У нас є для цього можливості.»

Зараз на сайті 1 користувач та 314 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor