Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Сумський НАУ розпочав екологічну акцію на берегах озера Чеха

9_0.JPG

Днями в Сумах розпочалася екологічна акція, ініційована студентством Сумського національного аграрного університету, мета якої – очищення та впорядкування берегів озера Чеха.  Адже відомо, що можна днями скаржитися на те, що в місті неохайно та брудно, та від цього зрештою мало що зміниться, а можна просто взяти й зробити! 

Тож 16 квітня 2015 року студенти разом з викладачами та небайдужими сумчанами прибирали сміття на території неподалік від ТЦ «Лавина». Як зазначають координатори проекту, це було суто студентська ініціатива, яку охоче підтримала адміністрація Сумського НАУ, надавши транспорт для перевезення учасників, а також інвентар для роботи. Всі бажаючі могли приєднатися до акції, для участі треба було мати найголовніше – прагнення зробити своє місто чистим і красивим. І першими результатами сумчани та гості міста можуть милуватися вже сьогодні. Учасники акції щиро сподіваються, що ця чистота й краса і надалі підтримуватиметься сумчанами, а міська влада посприяє у вивезенні зібраного сміття.

Але це тільки перший етап, а далі триватиме ще другий і третій: висадження дерев та створення ландшафтного дизайну на цій території. До проекту долучатимуться професіонали в галузі ландшафтного дизайну – викладачі кафедри садово-паркового та лісового господарства та студенти факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету. 

 

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 1 користувач та 210 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor