Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Міжнародний семінар «Місія Аграрних палат України за досвідом Європейських країн - Фаза ІІ»

DSC_0045.JPG

На базі НМЦ «Агроосвіта» та за підтримки проекту Німецько-український Агрополітичний діалог 10 лютого п.р. відбувся міжнародний семінар «Місія Аграрних палат України за досвідом Європейських країн - Фаза ІІ», який став продовженням семінару «Місія Аграрних палат України за досвідом Франції та Німеччини – Фаза І», де було окреслено перспективи створення мережі Аграрних палат в Україні та запровадження дуальної системи навчання в тісній співпраці з Аграрними палатами. Модератором семінару був керівник проекту Німецько-український агрополітичний діалог Фолькер Зассе. Аудиторія семінару була різноманітною, але об’єднаною однією метою — досягти успіху в розпочатій справі. На заході були представники адміністрації, а саме: начальник відділу маркетингу Департаменту стратегії та економічного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України Тарасова М.І., директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Хмиз Н. С., заступник директора Департаменту АПР Запорізької ОДА Щербина Л. М., керівники Львівської та Запорізької Аграрних палат, представники інших організацій, таких як Національна Асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, «Офіс реформ», Федерація роботодавців України, науковці і керівники аграрних навчальних закладів. 

У семінарі взяв участь представник Аграрних палат Нижньої Саксонії пан Г.Ж. Хассенфлюг, який поділився досвідом створення і функціонування Аграрних палат в Нижній Саксонії (Німеччина) та їх участі в реалізації дуальної системи підготовки фахівців для аграрного сектору.

Ознайомлення з дуальною системою підготовки кадрів в Німеччині, яка є однією із кращих та найрезультативніших систем в світі, викликало велику зацікавленість у наших освітян. Більшість  висловили думку щодо доцільності запровадження дуальної системи у вітчизняних навчальних закладах. 

На семінарі обговорювалося питання доцільності створення мережі Аграрних палат в Україні, їх співпраця з дорадчими службами та аграрними навчальними закладами. 

Як результат плідної роботи учасників семінару та жвавої дискусії був прийнятий проект Резолюції цього заходу, в якому передбачено створення ініціативної групи з розробки Статуту Національної Аграрної палати України, розробка нового проекту Закону України «Про Аграрні палати» та залучення Європейських експертів для розробки нормативних документів.

Презентаційні матеріали Міжнародний семінар «Місія Аграрних палат України»

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 1 користувач та 209 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor