Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Сільськогосподарські дорадчі служби в країнах ЄС»

100_2037.JPG

Співробітники НМЦ “Агроосвіта» взяли участь у семінарі «Сільськогосподарські дорадчі служби в країнах ЄС». Цей семінар проходив 25 та 26 січня п.р. у рамках програми технічної допомоги TAIEX. Всі учасники заходу зазначили його важливість та актуальність, адже створення мережі дорадчих служб в Україні буде ще одним кроком для поліпшення рівня сільськогосподарської діяльності, аграрних послуг та розвитку сільських територій. Представники дорадчих служб Італії, Іспанії, Нідерландів, Хорватії, Польщі та Латвії розповіли про систему функціонування дорадчих служб в їхніх країнах. Учасники семінару мали можливість поставити запитання європейським експертам, обговорити з ними проблеми щодо роботи дорадчих служб, почути деякі поради. 

Рівень важливості семінару можна оцінити контингентом присутніх. Серед учасників заходу були представники Міністерства аграрної політики та продовольства, представники обласних державних адміністрацій, керівники асоціацій та наукових установ, представники ВНЗ та інші. 

Протягом двох днів обговорення учасники семінару отримали багато цікавої і необхідної інформації, яка, сподіваємося, допоможе українським аграріям створити дорадчі служби не гірші за Європейські, які допомагатимуть нашим аграріям у роботі і зроблять український аграрний бізнес ще більш конкурентоспроможним на світовому ринку сільськогосподарської продукції.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 1 користувач та 209 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor