Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Поїздка української делегації до Німеччини для участі у Глобальному форумі продовольства та сільського господарства (GFFA)

20170120_121129.jpg

У період з 17 по 22 січня п.р. відбулася спеціалізована інформаційна поїздка до Німеччини, яка була організована Німецько-українським агрополітичним діалогом і в якій взяли участь представники НМЦ “Агроосвіта». Метою поїздки була участь у Глобальному форумі продовольства та сільського господарства (GFFA). 

Тематику роботи української делегації можна зазначити таким чином: «Вища освіта в галузі аграрної політики та економіки – обмін досвідом та налагодження партнерських стосунків».

Серед учасників української делегації були представники МОН України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, «Агроосвіти», НУБіП. Але хочеться особисто наголосити на тому, що до складу делегації було запрошено студентів НУБіП– переможців конкурсу «Аграрно-політичні дебати». Участь студентів у цьому заході є дуже важливою, адже це можливо стане початком довготривалої співпраці між молоддю обох країн. Українські студенти розказали про своє навчання, про студентське самоврядування, про те, чим вони живуть і про що мріють. І, зрозуміло, запросили німецьких студентів до України на Всеукраїнський зліт студентів, який відбудеться 24-27 травня п.р. на базі НУБіП. Сподіваємося, що німецьким студентам буде цікаво пізнати Україну і поспілкуватися з молоддю. 

Члени делегації відвідали університет Гумбольда, університет Гьоттинген, Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини, Міністерство освіти і науки земель та Міністерство сільського господарства федеральної землі Бранденбург.

Особисто хотілося б наголосити на відвідуванні міжнародної виставки «Зелений тиждень», де учасники делегації змогли ознайомитися з Коопераційною біржою і знайти нових партнерів для подальшої співпраці. Виставка була дуже цікавою, і сподіваємося, що всі відвідувачі отримали на ній багато нової цікавої інформації. 

Тож, не стоїмо на місці – налагоджуємо нові контакти, дізнаємося про новинки в аграрній галузі, вивчаємо передовий досвід в організації освітнього процесу , включаючи дуальну систему навчання, і прямуємо до високих результатів і досягнень! 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 339 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor