Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Партнерство Уманського національного університету садівництва та Британської ради

Foto_2.jpg

В лютому 2017 року у Києві відбувся Пітчинг (презентація та захист ідеї) проектів соціальної дії для переміщених ВНЗ України та ВУЗів-партнерів Британської ради, яким є Уманський національний університет садівництва.

На підготовчому етапі з 85 поданих проектів було відібрано 35 найкращих, авторів яких і запросили представити свої ідеї грантодавцям.

Уманський національний університет садівництва презентував проект «UNUH library hub», який представляв аспірант кафедри менеджменту Уманського НУС Павло Богачик. Підготовку, а також організаційно-консультативну підтримку презентованого проекту, здійснювали координатори проекту «Активні громадяни» – доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Сергій Приліпко та директор Наукової бібліотеки Уманського НУС Світлана Нижник. Даний проект направлений на вдосконалення підготовки кваліфікованих молодих спеціалістів, науковців, покращенню їх умов роботи в університеті, а також передбачає проведення тематичних курсів навчання для студентів.

У церемонії відкриття пітчингу взяли участь міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф, директор офісу Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, народний депутат України Олексій Рябчин, голова правління громадської організації «Гармонія» Раїса Панасюк.

            Даний захід став потужною платформою не лише для презентації проектів, а й для комунікації представників влади, бізнесу та ВНЗ. 

 

За матеріалами Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.