Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Підсумки конкурсу “Педагогічні інновації”

SaGKGSdX6ss.jpg

3 березня 2017 року на базі ДУ “НМЦ “Агроосвіта” відбулося заключне засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу “Педагогічні інновації – 2016”. 

Конкурс “Педагогічні інновації”  є одним із шляхів удосконалення освітнього процесу та методичної роботи в навчальному закладі, сприяння зростанню професійної компетентності педагогічних працівників, дисемінації кращого педагогічного досвіду, інноваційних форм і методів навчання і виховання. У травні–червні 2016 року з 102 аграрних технікумів і коледжів до чотирнадцяти номінацій представлено 2241 методичний матеріал. Оцінювання конкурсних робіт проводили методисти НМЦ “Агроосвіта” згідно з чинним Положенням про конкурс. Методичні матеріали, оцінені найвищими  балами, віднесено до каталогу кращих конкурсних робіт, з них же визначено переможців.

Підсумки заключного етапу конкурсу “Педагогічні інновації – 2016” (протокол конкурсу та перелік творчих робіт конкурсу з оцінками) розміщено у розділі сайту “Педагогічний досвід” – “Педагогічні інновації” – 2016.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олена Ковальова

«Мінагрополітики налаштовано на глибоку, системну співпрацю з аграрними навчальними закладами. Для нас важливо впливати на процес підготовки кадрів для галузі та розвиток нових технологій та інновацій. Мала академія наук має унікальний досвід та методичні напрацювання»

Зараз на сайті 0 користувачів та 326 гостей.