Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Підсумки конкурсу “Педагогічні інновації”

SaGKGSdX6ss.jpg

3 березня 2017 року на базі ДУ “НМЦ “Агроосвіта” відбулося заключне засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу “Педагогічні інновації – 2016”. 

Конкурс “Педагогічні інновації”  є одним із шляхів удосконалення освітнього процесу та методичної роботи в навчальному закладі, сприяння зростанню професійної компетентності педагогічних працівників, дисемінації кращого педагогічного досвіду, інноваційних форм і методів навчання і виховання. У травні–червні 2016 року з 102 аграрних технікумів і коледжів до чотирнадцяти номінацій представлено 2241 методичний матеріал. Оцінювання конкурсних робіт проводили методисти НМЦ “Агроосвіта” згідно з чинним Положенням про конкурс. Методичні матеріали, оцінені найвищими  балами, віднесено до каталогу кращих конкурсних робіт, з них же визначено переможців.

Підсумки заключного етапу конкурсу “Педагогічні інновації – 2016” (протокол конкурсу та перелік творчих робіт конкурсу з оцінками) розміщено у розділі сайту “Педагогічний досвід” – “Педагогічні інновації” – 2016.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 250 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor