Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Науково-технічна конференція магістрантів і студентів на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

DSC_7584.jpg

15 березня 2017 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2016 року.

Секція за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування» налічувала 35 учасників, серед них студенти і магістранти ТДАТУ, студенти Ногайського та Мелітопольського коледжів ТДАТУ, члени Малої академії наук учнівської молоді Мелітопольської міської ради.

На секційному засіданні було заслухано дев’ять цікавих доповідей, які були підготовлені на високому творчому та інтелектуальному рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями. У ході дискусії було обговорено актуальні питання фінансового забезпечення аграрного сектору економіки та сучасні проблеми функціонування фінансової системи країни.

За активну участь у науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді були відзначені наступні учасники конференції:

Дипломом першого ступеня нагороджена Вичурова Анастасія, студентка 11 ФБ, доповідь на тему «Єдиний електронний квиток. Як це буде?» (науковий керівник – к.е.н., доцент Радченко Н.Г., ТДАТУ)

Дипломом другого ступеня нагороджена Марченко Катерина, студентка 11 ФБ, доповідь на тему «Місцеві бюджети: сучасний стан та основні проблеми їх формування» (науковий керівник – к.е.н., асистент Осипенко С.О., ТДАТУ);

         Дипломом третього ступеня нагороджений Дмитров Олег, студент 11 ФБ, доповідь на тему «Перспективи переходу України на безготівкову економіку» (науковий керівник – к.е.н., доцент Радченко Н.Г., ТДАТУ).

Чкан І.О., к.е.н., доцент кафедри фінансів,

банківської справи та страхування ТДАТУ

 

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor