Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Науково-технічна конференція магістрантів і студентів на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

DSC_7584.jpg

15 березня 2017 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування ТДАТУ відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2016 року.

Секція за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування» налічувала 35 учасників, серед них студенти і магістранти ТДАТУ, студенти Ногайського та Мелітопольського коледжів ТДАТУ, члени Малої академії наук учнівської молоді Мелітопольської міської ради.

На секційному засіданні було заслухано дев’ять цікавих доповідей, які були підготовлені на високому творчому та інтелектуальному рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями. У ході дискусії було обговорено актуальні питання фінансового забезпечення аграрного сектору економіки та сучасні проблеми функціонування фінансової системи країни.

За активну участь у науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді були відзначені наступні учасники конференції:

Дипломом першого ступеня нагороджена Вичурова Анастасія, студентка 11 ФБ, доповідь на тему «Єдиний електронний квиток. Як це буде?» (науковий керівник – к.е.н., доцент Радченко Н.Г., ТДАТУ)

Дипломом другого ступеня нагороджена Марченко Катерина, студентка 11 ФБ, доповідь на тему «Місцеві бюджети: сучасний стан та основні проблеми їх формування» (науковий керівник – к.е.н., асистент Осипенко С.О., ТДАТУ);

         Дипломом третього ступеня нагороджений Дмитров Олег, студент 11 ФБ, доповідь на тему «Перспективи переходу України на безготівкову економіку» (науковий керівник – к.е.н., доцент Радченко Н.Г., ТДАТУ).

Чкан І.О., к.е.н., доцент кафедри фінансів,

банківської справи та страхування ТДАТУ

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Розказав Павло Хобзей

«Важливим показником діяльності Навчально-практичних центрів є збільшення учнів професійно-технічних навчальних закладів. Також центри дозволяють забезпечувати випускників роботою з належним рівнем заробітної плати, здійснювати навчання незайнятого населення, ефективніше використовувати обладнання і матеріали».

Зараз на сайті 0 користувачів та 462 гостя.