Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

На Чемпіонаті України з гирьового спорту представники ТДАТУ завоювали перші місця!

З 10 по 12 березня 2017 року в м. Кременець (Тернопільська область) відбувся чемпіонат України  з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із 15 областей України.

У складі збірної Запорізької області успішно виступили студенти Таврійського державного агротехнологічного університету:

Маранді Павло (студент 12 МБАІ групи) посів ІІІ місце у ваговій категорії 90+кг;

Царан Олександр (студент12 САІ групи) посів ІІ місце у ваговій категорії 60 кг).

У ваговій категорії 75 кг (вікова група – 50-54 роки) І місце виборов Кубрак Сергій Іванович, заслужений тренер України, викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, який установив новий рекорд України: підняв 2 гирі вагою 24 кг 75 раз за 10 хвилин.

Збірна Запорізької області посіла ІІІ місце у загальному заліку, після Тернопільської і Чернівецької областей.

Вітаємо наших переможців і чекаємо в майбутньому від них ще більш значимих досягнень у світі великого спорту!