Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відбувся вечір гумору у стилі Stand Up

DSC_1961.JPG

Квітень – місяць гумору! І звичайно ж, в Уманському національному університеті садівництва не могли проґавити таку нагоду задля того, аби зібратися на вечір гумору.

Саме тому 3 квітня актова зала університету була заповнена студентами, які прийшли відкрити для себе новий напрям в гуморі. Вечір у форматі Stand Up- шоу проводився вперше в університеті, однак публіка сприйняла його з великим захопленням. Тож дебют пройшов вдало.  

Останнім часом Stand Up-рух набирає обертів в Україні, про що свідчить рівень і періодичність проведення подібних заходів. Stand Up-заходи – це чудова нагода для того, аби оцінити власний рівень вміння жартувати та запитати себе: «А чи не дарма я цим займаюсь?». Хоча навіть якщо і дарма – то можна хоч посміятися з тих, у кого це ледь не покликання – висміювати себе та все, що нас оточує.

Сміливців, які ризикнули спробувати себе в цьому жанрі було не так вже й багато, але вони змогли в ході свого монологу зацікавити зал розповіддю. Серед цих відчайдухів були як представники нашого університету – Владислав Головатюк (факультет агрономії) та Володимир Березюк (факультет менеджменту) так і відомий комік міста Умань – Роман Діденко та спеціальний гість з Києва Юрій Руденко.

            Хочеться вірити, що Stand Up-рух в Уманському НУС  буде розвиватися і надалі, виявляючи молоді, нестандартні таланти серед заповзятого студентства університету.

 За матеріалами Прес-Центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.