Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС запрацювала «Школа екологічної свідомості»

DSC_0244.JPG

Діяльність сучасного навчального закладу – це, передусім, участь у конкурсах проектів на актуальну для розвитку молоді тематику. Саме таким став проект «Школа екологічної свідомості» ініціативної групи Науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

Даний проект став одним з переможців конкурсного відбору проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів, що проводився Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації з метою формування плану й обсягів фінансування на 2017 рік з питань становлення та розвитку молоді.

Учасниками навчального семінару «Екологія регіону – відповідальність кожного», який відбувся 10 квітня, стали студенти університету, знані науковці у галузі екології, представники місцевих органів влади та сфери екологічного підприємництва, органів Державної фіскальної служби України.
         Різноплановий огляд екологічної сфери регіону та інструментів впливу на неї дозволив слухачам сформувати цілісну картину сучасної екологічної ситуації та чітко усвідомити, що кожна велика справа починається з малого, а збереження навколишнього середовища – особиста справа кожного.

 

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.