Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Мелодія жіночої душі звучала в Уманському НУС

DSC_0309.JPG

Науковці Уманського національного університету садівництва – люди творчі та обдаровані не лише у сфері глибоких наукових досліджень. Їм також притаманні високий політ думки, особливе яскраве сприйняття навколишнього світу, художній смак і необмежений творчий потенціал.

Саме так можна охарактеризувати Валентину Мамчур – аспірантку кафедри лісового господарства, виставка картин якої під назвою «Мелодія душі» відбулася в Уманському НУС.

Відкрив захід завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський, який привітав присутніх з непересічною подією, зазначивши , що дана виставка «… народжена з душі, за покликом серця». «Це перша, але, сподіваємося, не остання виставка Валентини Василівни», – підтримала Петра Борисовича голова профкому Уманського НУС Маргарита Парубок, яка побажала присутнім естетичної насолоди, а художниці – натхнення та творчого польоту думки й уяви.

У свою чергу художниця подякувала за підтримку та допомогу в організації виставки особисто ректору Олені Непочатенко та всьому колективу університету і зазначила: «Мелодія душі» – це жіночий образ, ніжність і таємничість жіночої душі, емоції радості і смутку. А тому хочу, щоб та любов, яку я вкладаю у роботи, передалася вам усім».

Особливість даної виставки тому,  що художниця використовує техніку малювання картин пальцями рук. Не зважаючи на досить дивний спосіб малювання, результати які демонструвала художниця просто вражаючі.

І дійсно – полотна вражали гостей яскравістю фарб і позитивних емоцій; світлим почуттям легкого суму і осяйним спокоєм щасливої жінки; пустотливістю ангелів і неперевершеною барвистістю природи; палкою пристрастю іспанських мотивів і живими квітковими композиціями.

            Мабуть, саме такою насправді є жіноча душа – мінлива й незбагненна, суперечлива й лагідна, замкнута і водночас всеохоплююча. Як і талант молодого митця і науковця.

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.