Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» ТДАТУ – учасники Всеукраїнської студентської олімпіади

20170406_133654.jpg

5-7 квітня 2017 року на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

Конкурсні завдання складалися з ситуаційно-розрахункової задачі, проблемних теоретичних питань галузі фінансів та 40 тестових питань. Виконання завдань вимагало від учасників високого рівня теоретичних знань та практичних навичок з таких дисциплін як: «Міжнародні фінанси», «Фінанси підприємств», «Ринок фінансових послуг», «Гроші та кредит», «Податкова система», «Біржова діяльність», «Фінансове планування» та «Соціальне страхування».

В олімпіаді взяли участь 71 студент із 40 провідних ВНЗ України. Гідно представили Таврійський державний агротехнологічний університет студенти 4-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Жадан Вікторія та Тищенко Анастасія (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Радченко Н.Г.). За результатами проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» Жадан В. та Тищенко А. отримали сертифікати учасника.

           Вітаємо учасників Всеукраїнських студентських олімпіад та їх викладачів. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

 Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 447 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor