Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЖНАЕУ провели «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»

DSCF5376.JPG

На базі Житомирського національного агроекологічного університету  20 квітня відбувся    «Національний ярмарок вакансій для  об’єднаних територіальних громад».

Учасниками заходу стали  студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області.

Зокрема, під час зустрічі Галина Семенець розповіла присутнім про реформу децентралізації – передумови та законодавчі підстави її проведення, перші результати і досягнення в різних регіонах країни, а також можливості і перспективи для об’єднаних громад.

За її словами, у 2016 році Житомирщина посідала перше місце в країні за кількістю ОТГ. У 2017 році цей процес не зупиняється і вже зараз об’єднанням охоплено більше третини територій області.

Разом з тим, нові ОТГ потребують нових фахівців для розвитку і впровадження різноманітних проектів на підтримку громад у сфері культури, освіти, медицини, соціального захисту, надання послуг, тощо.

У контексті цього студентам ЖНАЕУ презентували наявні вакансії у ОТГ Житомирської області, закликаючи ознайомитися з умовами конкурсів з можливістю подальшого працевлаштування за фахом. Слідкувати за вакантними посадами можна на сайтах ОТГ чи у спільноті Житомирського відділення АМУ в соцмережі.

«Ви молоді люди, яким жити, працювати в цій країні та розвивати її. Сьогодні відбуваються історичні зміни, частиною яких вже став кожен із нас. Основне завдання – розкрити  можливості кожної ОТГ, проаналізувати економічний клімат, заручившись підтримкою та допомогою фахівців. Нинішні студенти і випускники ВНЗ – кадровий потенціал ОТГ. Ви маєте усі шанси отримати своє робоче місце в органах місцевого самоврядування, а разом з тим, навчити ОТГ мислити проектно і стратегічно», - відзначила   консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Галина Семенець.

Нагадаємо, що програма «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»  передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування; підготовки персоналу до виконання нових завдань з його подальшим професійним розвитком; впровадження децентралізаційної реформи, однієї із передумов успіху якої є формування спроможних територіальних громад.  

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 450 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor