Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС навчалися жити здорово

DSCN5857.JPG

«Скажімо «ТАК» здоровому способу життя», – під таким гаслом на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва пройшов навчальний семінар для студентів університету.

Даний семінар є першим етапом реалізації проекту «Живи здорово», що став переможцем конкурсного відбору проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів, що проводився Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації з метою формування плану й обсягів фінансування на 2017 рік з питань становлення та розвитку молоді.

Це вже другий переможний проект, який втілюється ініціативною групою Науково-дослідною лабораторією «Соціальні ініціативи» кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Під час навчального семінару «Скажімо «ТАК» здоровому способу життя» студентів ознайомили з негативним впливом на організм шкідливих звичок, основами здорового харчування, ведення здорового способу життя та організації цікавого дозвілля кращі фахівці м. Умань.

Семінар викликав значну зацікавленість серед студентства та масу позитивних емоцій.

 

За матеріалами прес-центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.