Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Вшанування науковців Уманського НУС

1 (1).jpg

Уманський національний університет садівництва здавна славиться на вітчизняних і зарубіжних теренах своїми значними науковими здобутками. У стінах навчального закладу сформувалися, розвиваються і працюють донині багато відомих особистостей, для яких наука – не просто сфера діяльності, а стиль життя. Наукові досягнення Уманського НУС відомі як в Україні, так і за її межами завдяки успішному функціонуванню наукових шкіл, очолюваних видатними вченими.

Традиційно цьогоріч в Уманському національному університеті садівництва відбулася урочиста Академія, присвячена Дню науки.

Відкрив Академію проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко, який наголосив, що понад 170 років університет здійснює вагомий вплив на інтелектуальний, кадровий, науково-технічний, економічний розвиток країни та Черкащини зокрема. Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці вчених університету має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Професіоналізм наших вчених високо цінується у всьому світі, і нам належить докласти максимум зусиль для його реалізації.

Сердечно привітав зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Побажав нових творчих успіхів, досягнення найвищих висот у науці.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності вручив також Почесні грамоти Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації за високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у науковій діяльності та з нагоди Дня науки.

Також на святі було присутні почесні гості:

​ голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна;

​ начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк;

​ голова Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Гаркава Варвара Василівна.

Гості привітали присутніх з Днем науки та нагородили науковців Почесними грамотами: за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій роботі та з нагоди Дня науки Почесними грамотами Уманської районної ради, Уманської райдержадміністрації, обласної ради та районної ради профспілки працівників АПК

Творчі колективи Уманського національного університету садівництва подарували всім присутнім яскраві виступи. Свято завершилося на високій ноті з найщирішими побажаннями науковцям професійного росту, нових здобутків і відкриттів на славу науки, України, міста та рідного університету.

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.