Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

«Активні громадяни» зростають в Уманському НУС

Foto_10.jpg

В Уманському національному університеті садівництва з 15 по 17 травня відбувся локальний тренінг за програмою Британської Ради в Україні «Активні громадяни», в якому взяли активну участь студентська молодь і викладачі університету, а також гості з інших вузів.

Тренінг проводили координатори програми в Уманському НУС – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доцент Сергій Приліпко, доценти кафедри маркетингу Ольга Макушок та Ірина Корман.

Основною метою проведення тренінгу було навчити молодих та активних громадян, які прагнуть покращити життя своєї громади в університеті або у своєму населеному пункті, як правильно втілити свої креативні ідеї у написанні соціальних проектів та активізувати членів громади для того, щоб вони вирішували локальні проблеми в своїх громадах, об’єднуючись.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з метою проекту «Активні громадяни», розглянули приклади реалізованих в Україні проектів соціальної дії, за допомогою таких методів фасилітації, як ярмарок «соціальних дій» та «світове кафе», проаналізували існуючі проблеми в громадах та запропонували свої майбутні проекти соціальної дії, які були презентовані аудиторії. Тренінг пройшов у веселій та невимушеній атмосфері, всі учасники отримали корисні поради та навички з написання соціальних проектів, а по його завершенню – сертифікати міжнародного зразка за підписом директора Британської ради в Україні Саймона Вільямса.

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.