Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти Уманського НУС вивчають практичний досвід управління виробничими процесами

1 (2).jpg

Якісна підготовка фахівців з менеджменту потребує практичної і прикладної компоненти. За таких умов стає зрозумілою потреба у здійсненні навчального процесу не лише в університетській аудиторії, а й безпосередньо на об’єктах майбутніх робочих місць сучасного кваліфікованого спеціаліста. Зважаючи на це, кафедра менеджменту сприяє ознайомленню студентів з практичними аспектами господарського життя краю і продовжує налагоджувати зв’язки з підприємствами.

Виходячи саме з таких пріоритетів, доцентом кафедри менеджменту Наталією Вернюк зі студентами третього курсу факультету менеджменту було проведено заняття в умовах виробництва з дисципліни «Операційний менеджмент».

Заняття проходило на базі двох господарств: СФГ «Пащенка», що розташоване в с. Кислин Маньківського району Черкаської області, – керівник Сергій Пащенко; та ПСП «Відродження», що розміщене в с. Вороне Жашківського району Черкаської області, очолюване Григорієм Котком.

СФГ «Пащенка» та ПСП «Відродження» є потужними господарствами, що розвивають не лише галузь рослинництва, а займаються також виробництвом продукції тваринництва.

Студенти мали можливість ознайомитися з особливостями виробничих систем базових підприємств, принципами організації виробничих процесів, підходами щодо управління якістю, оцінити організаційно-технічний рівень виробництва, поспілкуватися безпосередньо з керівниками підприємств щодо управління результативністю операційної діяльності.

Під час заняття студенти ставили багато запитань, цікаві дискусії точилися навколо майбутнього працевлаштування та професійного підвищення кваліфікації.

Зустріч студентів з практиками поповнила їхній багаж теоретичних знань, надала можливість пізнати багато нового, набути певного досвіду майбутньої професійної діяльності та зрозуміти, що ефективна робота підприємства ґрунтується на сучасних системах менеджменту.

 

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.