Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Уманський НУС учасник легкоатлетичного пробігу

DSC_2190.1.JPG

О, спорт! Ти – мир!

Ти скликаєш наше майбутнє, нашу надію

Під свої мирні стяги!

 Такими словами 28 травня  на площі Соборності було відкрито парад Уманського легкоатлетичного пробігу та велосезону.

Серед учасників пробігу – і викладачі та студенти Уманського НУС, які у веселому настрої та в спортивній формі прибули до центру міста, щоб підтримати флешмоб, організований за підтримки міського голови Олександра Цебрія очільником відділу спорту Ольгою Ремез «Умань – за здоровий спосіб життя».

Учасників та глядачів вітали міський голова – Олександр Цебрій, президент Україно-арабської ділової ради, шейх Емад Абу Альруб, віце-президент Україно-арабської ділової ради Олег Березюк, марафонець, що прославляє наше місто, багаторазовий чемпіон України  Олександр Коротич, якому й було надано честь підняти Державний Прапор України.

Лише після пострілу стартового пістолету колона спортсменів ринула за маршрутом площа Соборності – вулиця Незалежності – вулиця Гайдамацька – вулиця Коломенська – центральний стадіон –вулиця Коломенська– вулиця Успенська – вулиця Незалежності – вулиця Гайдамацька – вулиця Садова – вулиця Небесної Сотні – площа Соборності на чолі та під супроводом патрульної машини.

Учасники прибули завчасно. Радісними та підбадьорюючими оплесками їх зустрічали глядачі, організатори та колона велосипедистів, що мали стартувати по прибуттю легкоатлетів. Нагородження відбулося у святковій атмосфері – спонсори приготували футболки, солодкі подарунки та медалі для переможців.

             Рух заради гармонії та здорового способу життя зібрав у цей день на площі не лише спортсменів: серед присутніх були і молодь, і літні люди, і студенти, і викладачі. Бо ж людині, яка знає куди рухатись, світ дає дорогу, адже життя – це рух. Тож живімо з задоволенням!   

 

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.