Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Делегати ЖНАЕУ відвідали ХІХ зліт студентських лідерів аграрної освіти

18620228_1527610310596930_737269350426568355_n.jpg

Вже традиційно наприкінці навчального року  еліта студентства  збирається в одному з провідних вищих аграрних навчальних закладів країни задля спілкування, обміну досвідом, активного обговорення важливих проблем агропромислового розвитку держави.

Цьогоріч ХІХ  зліт студентських лідерів аграрної освіти проходив 24-26 травня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, а його учасниками стали 195 студентів із 18 ВНЗ та більш як 100 коледжів.

 Захід об’єднав  студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України та ін.

Зокрема, участь у зльоті взяли й студенти різних факультетів Житомирського національного агроекологічного університету, а  супроводжувала делегатів завідувач відділу соціально-гуманітарного розвитку ЖНАЕУ Наталія Харитонова.   Представники Житомирського агроуніверситету  були відзначені сертифікатами та грамотами.

Крім цього, студенти факультету економіки та менеджемнту ЖНАЕУ Ілля Назімов та  Віктор Наумчук  у рамках  ХІХ зльоту студентських лідерів агроосвіти виступили на  агродебатах. Нагадаємо, що напередодні Ілля  та ще одна студентка агроуніверситету  - Марія Бродська, стали переможцями Житомирського регіонального молодіжного дебатного турніру.

Присутніх під час відкриття зльоту вітав Сергій Мельник - заступник міністра агропромислового комплексу у 1997-2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували  цей захід.   Свої вітання на адресу зльоту надіслала і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка висловила сподівання, що його учасники як студентська еліта України допоможуть вирішити сучасні виклики часу. 

Перший заступник Голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський у своєму вітанні висловив надію, що саме молодому поколінню, енергійному, ініціативному в найближчий час доведеться реформувати та розвивати вітчизняне сільське господарство, поєднавши в собі високий професіоналізм та практичну підготовку.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 109 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor