Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Семінар-тренінг для директорів аграрних технікумів і коледжів “Ефективний керівник: як управляти людьми, фінансами і часом”.

99999999999999999999.jpg

1–2 червня 2017 року в Іллінецькому державному аграрному коледжі відбувся семінар-тренінг для директорів аграрних технікумів та коледжів “Ефективний керівник: як управляти людьми, фінансами і часом”.

Перед директорами зі змістовними доповідями виступили представники ДУ “НМЦ “Агроосвіта”, Іллінецької районної державної адміністрації, Іллінецького державного аграрного коледжу, досвідчені керівники аграрних технікумів та коледжів.

В ході семінару відбулось ознайомлення керівників з сучасними методами ефективного управління, плануванням стратегічних напрямів роботи, фінансово-господарською діяльністю, формуванням кадрового потенціалу навчального закладу.

Під час підбиття підсумків учасники відзначили, що семінар змістовний, цікавий, професійний, проведений на високому рівні. Насичена програма дала можливість більш глибоко ознайомитися з перспективами розвитку аграрної освіти України, актуальними питаннями управлінської діяльності керівника навчального закладу, сучасними підходами до організації освітнього процесу в технікумах та коледжах, роботою керівника щодо надходження та використання коштів, що в подальшому допоможуть у роботі директорам аграрних технікумів та коледжів.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 574 гостя.