Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Cемінар-тренінг «Сучасні технології вирощування плодових, ягідних та декоративних культур»

WP_20170601_13_21_49_Pro.jpg

1 червня п. р. НМЦ «Агроосвіта» спільно з Інститутом садівництва НААН України  провели  семінар-тренінг «Сучасні технології вирощування плодових, ягідних та декоративних культур», на якому були присутні викладачі вищих навчальних закладів, завідуючі колекційно-дослідним полем, інші фахівці вищих аграрних технікумів і коледжів та бажаючі. 

З вітальним словом перед слухачами виступив директор Інституту садівництва Гриник Ігор Володимирович, який наголосив на співпраці наукових установ з навчальними закладами.

Потім науковці відділу технології вирощування плодових і ягідних культур особливу увагу приділили  новим екологічно безпечним  технологіям  вирощування плодових зерняткових та кісточкових культур. 

Цікаво презентував сучасні селекційні досягнення та елементи прогресивних технологій вирощування ягідних культур Ярещенко Олександр Миколайович, к. с.-г. н., заступник директора з наукової роботи,за сприянням  якого було організовано семінар -тренінг.

Особливо змістовною та запам'ятовуваною була практична частина ─ сучасні підходи до формування та обрізування насаджень плодових і ягідних культур для забезпечення їх високої стабільної врожайності, де кожен міг самостійно спробувати повторити майстер-клас науковців, і ці вміння в майбутньому використати для  власного досвіду. 

По закінченні семінару-тренінгу були вручені сертифікати та подарунки, цілий пакет наукової літератури потрібної для викладачів. 

Усі присутні подякували організаторам та дуже високо оцінили організацію та проведення такого заходу і висловили побажання частіше проводити подібні семінари-тренінги. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 569 гостей.