Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Команда КВН «УТ-1» ТДАТУ – володарі Кубку Аграрної ліги КВН України сезону 2016-2017!!!

DSC_0551.jpg

7 червня 2017 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету пройшов Фінал Всеукраїнської Аграрної ліги КВН сезону 2016-2017 за участі шести кращих команд КВН аграрних вищих навчальних закладів України:

- команда «УТ-1» (Таврійський державний агротехнологічний університет);

- команда «СМТ» (Полтавська державна аграрна академія);

- команда «Made in UNUS» (Уманський національний університет садівництва);

- команда «Володарі полів» (Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва);

- команда «Чорнозем в шоколаді» (Білоцерківський національний аграрний університет);

- команда «Тілігул» (Петровський державний аграрний технікум, Одеська обл.).

На грандіозне свято гумору у м. Мелітополі зібрався повний зал вболівальників та гостей, які протягом двох ігр насолоджувалися якісним гумором та позитивом. А високоповажне журі ретельно аналізували виступи команд та визначали переможців за сумою двох конкурсних ігр.

Темою фіналу цього сезону було «Літні аграрні ігри».

Учасники Агроліги КВН змагалися у таких конкурсах:

«привітання», «розминка», «фоторозминка», «домашнє завдання» на тему «Щедрий урожай рекордів», 2 імпровізаційні конкурси на теми «Привітання КВН-щиків із 85-річчям ТДАТУ» та «Накипіло»,

Талановита молодь дивувала зал гострим гумором та акторськими здібностями в образах черешень та птаха, двох необережних змій, автогонщика та його штурмана, буквального хлопця в армії. Також КВН-щики показали, як бабуся – колишня провідниця потягу, – розважається на пенсії, як проходять вибори із двох кандидатів, як проходить перевірка дорожнього покриття губернатором області, і як легко мужні хлопці можуть перевтілитися у дівчат – зірок сцени.

У імпровізаційному конкурсі «Накипіло» глядачам найбільше сподобались веселі випадки із життєвих ситуацій, а від команди «УТ-1» ТДАТУ усі були просто у захваті!

У конкурсі «домашнє завдання» зал вразила яскрава мініатюра «Велика ведмедиця» зі strip-танком та фейерверком команди «Володарі полів».

Команда «СМТ» дуже весело висвітлила підготовку до весілля та кумедний танок нареченого.

Під час мініатюри «дівоча дієта» та пісні холодильника команди «УТ-1» зал просто вибухав сміхом та бурхливими оплесками.

Отже, за підсумками фіналу та гри команд у цьому сезоні журі визначило кращих.

Переможцями сезону стали:

команда «СМТ» (Полтавська державна аграрна академія) – Чемпіон Аграрної ліги КВН України;

команда «УТ-1» (Таврійський державний агротехнологічний університет) – володар великого Кубку Аграрної ліги КВН України;

команда «Володарі полів» (Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва) – володар малого Кубку («Золотий колос»).

Другі позиції посіли команди «Made in UNUS» (Уманський національний університет садівництва) та «Чорнозем в шоколаді» (Білоцерківський національний аграрний університет).

Переможцем серед команд вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації стала команда «Тілігул» (Петровський державний аграрний технікум, Одеська обл.)

Щиро вітаємо команду «УТ-1» ТДАТУ як неодноразового переможця Агроліги КВН наших переможців та бажаємо нових досягнень, творчого натхнення, цікавих ідей!!! Ми пишаємось Вами!!!

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 264 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor