Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Всеукраїнська науково-практична конференції «Особистість студента і соціокультурне середовище університету в суспільному контексті»

jpg.

2 червня п.р. методисти Науково-методичного центру «Агроосвіта» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистість студента і соціокультурне середовище університету в суспільному контексті». Конференцію відкрила доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту вищої освіти НАПН України Світлана Калашнікова. Про перспективи саморозгорання особистості у горизонті ХХІ століття: світоглядно-ідеологічні метаморфози говорив Володимир Бех, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Під час пленарного засідання били висвітлені наступні питання: 

 - ціннісна освіта як чинник формування вітчизняної еліти нової якості;

 - особистість студента і заклад вищої освіти в суспільному та глобальному контекстах: концептуальні проблеми взаємодії розвитку;

 - особистісно орієнтоване управління професійною підготовкою майбутніх фахівців;

 - ціннісні орієнтації сучасної студентської молоді та визначальні чинники їх формування;

 - формування освітнього середовища науково-дослідницької діяльності в університеті;

 - рансверсальна особистість епохи глобалізації.

В рамках конференції було проведено круглі столи: «Лідерський потенціал студентського руху в боротьбі за якісну освіту та демократизацію університетського життя» за участю представників Об’єднання білоруських студентів, та «Проблеми реалізації національно-патріотичного виховання студентської молоді у закладах вищої освіти України».

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 264 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor