Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Практична підготовка ‒ запорука успіху технологів Уманського НУС

img_20170621_111644-1.jpg

Ніщо так не покращує засвоєння нового матеріалу та не прививає любов до майбутньої професії, як практична діяльність. Саме тому, в рамках практичної підготовки, кафедрою технології зберігання  і переробки плодів та  овочів було організовано поїздки для студентів 11-т групи інженерно-технологічного факультету на ТОВ «Сіріус-Агро»,  ПАТ «Білоцерківський консервний завод» та ТОВ «Аграна-Фрут Україна».

Студенти мали змогу особисто побачити технологічний процес заморожування плодів та ознайомитись з технологією консервування, зокрема зеленого горошку,  дізнались чимало цікавого про асортимент готової продукції та потужності виробництва. На власному досвіді переконались щодо якості та натуральності сировини для виготовлення консервованої продукції.

Делегація Уманського НУС також відвідала славнозвісний дендрологічний парк Олександрія. З масою позитивних вражень та позитивним настроєм студенти повертались до стін рідного навчального закладу.

Студенти 11-т групи щиро дякують за проведену екскурсію керівникам підприємства, працівникам, які провели екскурсію, за їх люб'язність і професіоналізм, а також викладачам кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів, адже  саме такі заходи дозволяють краще засвоїти навчальний матеріал та відчути всі тонкощі майбутньої професії. Сподіваємось, такі поїздки стануть гарною традицією нашого факультету.

 За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.