Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Тристороння зустріч щодо реалізації спільних українсько-німецьких проектів

DSC_0091.JPG

На базі НМЦ «Агроосвіта» 11 липня п.р. відбулася зустріч щодо обговорення діючого українсько-німецького проекту «Створення німецько-українського аграрного демонстраційного та навчального центру» та проекту, який тільки розпочне свою роботу цього року «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

На зустрічі були присутні : начальник відділу університетської освіти МОН України  Рибалко А.В та  завідувач сектору аграрної та спеціальної освіти МОН Будько І.Р., в.о. директора НМЦ «Агроосвіта» Іщенко Т.Д., заступник директора НМЦ «Агроосвіта» Хоменко М.П., співробітники НМЦ «Агроосвіта». Німецьку делегацію представляли: радник Посольства Німеччини з питань сільського господарства пан Герман Інтеманн,  керівник відділу Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини д-р Доріс Хеберле,  представник компанії GFA Consulting Group, Berlin Інге Герке   та стажер Посольства Німеччини в Україні пан Аркадій Арбетманн. 

Одним із головних моментів зустрічі було оприлюднення Угоди, підписаної  трьома міністерствами: МОН України, Міністерством аграрної політики і продовольства України та Федеральним Міністерством продовольства та сільського господарства ФРН. Відтепер проект може розпочинати свою роботу. 

Цілі проекту амбіційні і далекоглядні, тож сподіваємося, що їх буде  реалізовано і він стане ще одним кроком вперед на шляху до покращення підготовки фахівців для аграрного сектору України. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

зауважив В. Кремень

«Ми вже заклали в новий закон «Про освіту» можливості для розвитку освіти дорослих. Це інноваційна зміна для нашої держави, але передові країни світу вже давно зрозуміли необхідність цього і надають своїм громадянам широкий вибір для перекваліфікації та професійного розвитку. У нас є для цього можливості.»

Зараз на сайті 1 користувач та 315 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor