Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Конференція французького експерта Роберта Левека «Кращі практики в земельних відносинах: досвід Франції та французький досвід в процесах земельної реформи в інших країнах світу» 27 липня 2017 року

62.jpg

Фахівці ДУ «НМЦ «Агроосвіта» 27 липня 2017 року відвідали конференцію французького експерта Роберта Левека «Кращі практики в земельних відносинах: досвід Франції та французький досвід в процесах земельної реформи в інших країнах світу» проведену на базі Держгеокадастру, організовану спільно з представниками Франції. У конференції взяли участь Ніколя Перен радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні, Івченко Вадим Євгенович депутат Верховної Ради України, Шемелинець Людмила Миколаївна – перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, а також представники Держгеокадастру та освіти.

На конференції було розглянуто багато цікавих питань щодо врегулювання земельних відносин між «Safer», власниками земельних ділянок та фермерами у Франції. Було висвітлено історію утворення «Safer», головні завдання управління діяльністю сільськогосподарських земель та умови, за яких можна придбати або взяти в оренду земельні ділянки. Визначено чотири головні напрями управління «Safer»: статус оренди, необхідність дозволу на обробку землі, систему допомоги людям похилого віку, врегулювання земельного ринку.

Також цікавим фактом стала інформація, що середня площа земельної ділянки у Франції не перевищує 8 гектарів, це свідчить про те, що середнє господарство може складатися із 10 ділянок і становити 85 гектарів.

          Головною метою конференції було поділитися досвідом управління земельними ресурсами французьких фахівців з українськими. Крім того, наголошувалося, що ключовими моментами та головними критеріями освіти є професійна практика і відповідний рівень освіти.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 447 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor