Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання навчально-методичної комісії із спеціальності «Менеджмент»

IMG_1355.jpg

4–5 жовтня 2017 р. на базі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулося засідання  навчально-методичної комісії аграрних технікумів та коледжів із спеціальності «Менеджмент».

Членів навчально-методичної комісії ознайомлено з історією та матеріально-технічною базою коледжу. Учасники засідання поділились своїм баченням щодо удосконалення тестів для незалежного заміру знань студентів,  видання методичного матеріалу та використання електронних засобів навчання під час викладання навчальних дисциплін, створення освітніх веб-сайтів.

З історією навчального закладу, напрямками підготовки та перспективами розвитку коледжу присутніх ознайомив директор Бучацького коледжу Подільського ДАТУ Ігор Юрійович Леськів.

Подальша робота комісії проходила згідно з планом роботи. Піднімались питання організації методичної роботи на відділенні «Менеджмент»; використання електронних засобів навчання під час викладання навчальних дисциплін, зміни у підходах до практичного навчання у світлі нового законодавства, співпраця з базами практичного навчання, використання в освітньому процесі навчальних планів, розроблених відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України.
         У кінці засідання  підбито підсумки роботи та сплановано роботу на 2018 рік.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 445 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor