Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів із спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

hh.jpg

В освітньому процесі якісне навчально-методичне забезпечення відіграє важливу роль у підготовці техніка-електрика, якого готують до виконання професійних функцій у сфері монтажу, обслуговування та ремонту електротехнічних установок в агропромисловому комплексі. Також майбутні фахівці повинні впроваджувати новітні енергозберігальні технології.

4 – 5 жовтня 2017 року на базі ВСП «Тальянківський агротехнічний коледж Уманського НУС» відбулося засідання комісії методики навчання та інформаційно-методичного забезпечення підготовки фахівців зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (за ОПП “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі”).

На засіданні було підбито підсумки роботи комісії за 2016 - 2017 н.р., розглядалися питання стану і перспектив методичного забезпечення підготовки фахівців денної та заочної форм навчання, організації освітнього процесу, методики розроблення електронних засобів навчання, підвищення якості підготовки фахівців із спеціальності.

Відбувся обмін досвідом з питань створення електронних підручників із навчальних дисциплін, удосконалення організації та підвищення якості дипломного, курсового проектування і практичної підготовки техніків-електриків.

Було обговорено питання підвищення кваліфікації, проведення практичних семінарів, тренінгів для викладачів та студентів на базі провідних наукових установ, вищих навчальних закладів і на виробництві, шляхи та методи вдосконалення практичної підготовки техніків-електриків.

Проведено рецензування матеріалів методичного забезпечення дисциплін, розроблено перспективний план-графік видання програм навчальних дисциплін, електронних, сучасних підручників та інших матеріалів на 2018 рік.

Для ознайомлення з сучасним виробницт¬вом, передачею та постачан¬ням електричної енергії членам комісії було організовано екскурсії на бази практик - Гордашівську гібридну гідро-сонячну електростанцію та Тальнівський районний РЕМ.

Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу та навчально-методичне забезпечення кабінетів, лабораторій та майстерень, надали методичну допомогу викладачам і відмітили, що педагогічний колектив навчального закладу (директор Крошка В.О.) проводить значну роботу щодо вдосконалення матеріально-технічної бази, комплексу навчально-методичного забезпечення дисциплін та національно-патріотичного виховання молоді.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor