Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Участь делегації Уманського НУС в інавгурації нового навчального року

1212.jpg

На запрошення ректора Академії імені Якуба з Парадижа у місті Гожув Великопольский (Республіка Польща), професораЕльжбети Скорупскої-Рачинскої делегація Уманського національного університету садівництва у складі ректора, професора Олени Непочатенко, завідувача відділу міжнародних зв’язків Віталія Рибчака та декана факультету менеджменту Наталії Вернюк взяли участь в урочистостях з нагоди інавгурації 2017-2018 навчального року.

Для польських університетів урочистий початок нового навчального року – це особлива подія, сповнена академічних традицій та ритуалів, а запрошення до участі в інавгурації та безпосередня участь в ній є знаком особливої поваги та довіри між дружніми університетами. Серед учасників святкового заходу численні представники державних і місцевих органів влади, наукових установ, духовенства та бізнесу, закордонні партнери, студенти і співробітники університету.

Під час інавгурації, від імені колективу Уманського НУС, з початком нового навчального року присутніх привітала ректор університету, професор Олена Непочатенко та висловила надію на подальшу плідну співпрацю у сфері наукової та освітньої діяльності, обмін науковими та навчальними досягненнями, спільну участь в конкурсах на здобуття міжнародних грантів та наукових проектів, реалізацію міжнародних начальних програм, обмін студентами та викладачами, підготовку спільних наукових публікацій.

 Завершилася урочиста церемонія інавгурації 2017-2018 навчального року святковим виконанням традиційного гімну усіх студентів «Гаудеамус» у виконанні хору школярів із Литви. 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.