Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Мій рідний край, моя земля: досліджуємо історію рідного краю

20171006_101001.jpg

Історія краю – один із найцікавіших напрямів сучасної науки. Ніколи не вичерпається допитливість людини, яка прагне дізнатися, що відбувалося на землі, де вона народилася і живе, що було до неї, як жили її прародичі, що переживали, з якими труднощами зустрічались, як їх переборювали.

Викладач Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ Альона Кордонська стала учасником Першої Чернівецької наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 100-річчю Української революції 1917-1921рр., яка проходила в смт Чернівці.

Робота проводилась за напрямками: джерела та наукові дослідження з історії Чернівеччини; археологія та давня історія регіону; проблеми регіону доби середньовіччя та нового часу; новітній період в історії Чернівеччини; події 1917–1921 рр. на теренах краю; визначні діячі та особистості в історії Чернівеччини; культура, освіта, релігійне життя регіону; природа та топоніміка краю.

У роботі конференції взяли участь представники влади, доктора історичних наук, професори, науковці, історики, географи, краєзнавці.

Питання, які розглядалися на конференції мають важливе значення для формування національної свідомості та відродження історичної пам’яті нашого народу. 

Перша Чернівецька наукова історико-краєзнавча конференція пройшла в робочій і одночасно дружній атмосфері та залишила гарні емоції в її учасників.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам конференції та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Альона Кордонська, голова циклової комісії

суспільно-гуманітарних дисциплін

Людмила Соляр, методист коледжу

Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу

Вінницького НАУ

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor