Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Моніторингова місія в рамках реалізації проекту ТЕМUS - QANTUS

98.jpg

Співробітники НМЦ «Агроосвіта» взяли участь у моніторинговій місії, яка проводилась 6 жовтня п.р. на базі Уманського національного університету садівництва.

Місія проводилась в рамках реалізації проекту ТЕМUS - QANTUS «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів».

В засіданні взяли участь представники ЕРАЗМУС+ офісу в Україні, усі члени консорціуму проекту. На заході партнерами проекту було освітлено результати роботи на момент проведення моніторингу, відбулися зустрічі із стейкхолдерами, які не є офіційними партнерами проекту, було проаналізовано матеріали, публікції, документацію, що були створені в результаті реалізації пректу.

Крім того, в рамках мніторингу в режимі он-лайн було проведено зустріч з студентами та викладачами, які користуються результатами проекту.

Проект добігає кінця, і ми сподіваємося, що його напрацювання будуть корисними для усіх навчальних закладів, особливо для тих, де вивчають проблеми навколишнього середовища. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 262 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor