Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти ЖНАЕУ дізналися про сучасні методи досліджень в тваринництві на занятті в Українській генетичній компанії

22281741_481527805551219_8324156791385690247_n.jpg

Для набуття практичного досвіду та в рамках вивчення дисципліни «Сучасні методи досліджень у тваринництві» для студентів ОС «Магістр» технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 9 жовтня викладачі кафедри технологій виробництва продукції тваринництва Тетяна Василівна Вербельчук та Діна Володимирівна Лісогурська провели виїзне заняття в Українську генетичну компанію (Ukrainian genetic company) – лідера українського ринку племінних ресурсів.

Зі студентами ЖНАЕУ зустрілися директор з питань селекційно-племінної роботи та відтворення с.-г. тварин - Валентина Миколаївна Іваницька, завідувач лабораторії – Оксана Ярославівна Стаховська та технолог – Олександр Анатолійович Новіцький.

Фахівці ознайомили студентів з найкращою в Україні виробничою базою, яка включає приміщення для утримання бугаїв-плідників, сучасну лабораторію з обладнанням найкращого світового рівня компанії IMV по контролю якості сперми (система IVOS) і розфасовці в паєти (IS-4) та дали кваліфіковані відповіді на численні запитання студентів.

Студентам, як майбутнім фахівцям, було цікаво дізнатися про нові сучасні методи досліджень в тваринництві.

Нагадаємо, що нещодавно студенти технологічного факультету разом з викладачами  побували в Інституті охорони грунтів України.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 445 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor