Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання навчально-методичної комісії зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

21_0.jpg

    11−12 жовтня 2017 року на базі Золотоніського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів та коледжів із спеціальності “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”.

    На засіданні було проведено аналіз стану методичного та дидактичного забезпечення спеціальності. Перед  членами комісії виступила директор коледжу Лисенко Євдокія Василівна та завідувачка методичного кабінету  Бобер Тетяна Борисівна. Комісія ознайомилась  з матеріально-технічною базою навчального закладу, організацією роботи методичного кабінету, бібліотеки та гуртожитків.

    Члени  комісії поділилися досвідом роботи з питань організації практичного навчання та різноманітної гурткової роботи.

    Під час засідання були розглянуті питання аналізу методичного забезпечення спеціальності “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”,  незалежного заміру знань студентів із спеціальності та проблеми, які виникають у процесі тестування, та намітили шляхи їх вирішення.

   Члени комісії  та викладачі коледжу ознайомилися з підручником нового покоління із дисципліни “Технологія відтворення сільськогосподарських тварин”, створеним на базі ДУ “НМЦ “Агроосвіта”, та відмітили його високу якість, переглянули  навчальні відеофільми та електронні посібники, представлені на конкурс "Педагогічні інновації". 

    Дякуємо директору Золотоніського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ Лисенко Євдокії Василівні та працівникам навчального закладу за теплий гостинний прийом та створені належні умови для роботи комісії.

 

 

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 264 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor