Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи»

24_0.jpg

19 жовтня в Уманському національному університеті садівництва розпочала роботу VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи».

Робота VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи» традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій. З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко, який зазначив, що передумовою соціально-економічного та політичного становлення країн, розвитку ринків товарів і послуг, успіху підприємства й окремої людини є процеси управління. Незалежно від рівня розвитку суспільства, реалізація окреслених планів неможлива без ефективної організації людей, координації їх дій з використанням різних важелів управління.

VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція проходила на високому науково-теоретичному рівні, у формі дискусій, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

У наукових доповідях, висвітлених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання децентралізації влади та особливостей її реформування в Україні, проблеми функціонування аграрного ринку України, державного регулювання інституціональних змін в агропродовольчій сфері, професійної підготовки фахівців у вищих навчальних закладах аграрного профілю тощо.

Загальновідомо, що поняття «менеджмент» ототожнюється, як правило, з людьми і є атрибутом винятково соціальних систем та їх різновидів. Однак вивчення особливостей становлення менеджменту як самостійної сфери  знань дає усвідомлення закономірностей розвитку суспільства в сучасних умовах глобалізації. Саме тому VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ: проблеми і перспективи» стала знаковою подією для всіх науковців даної сфери та відбулася на високому організаційному та науковому рівні.

За її результатами опублікована збірка матеріалів тез доповідей учасників конференції.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.