Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі Уманського НУС взяли участь в роботі швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

1200x800-20171017_111551.95f.jpeg

Нещодавно викладачі кафедри  публічного управління та адміністрування  доцент Олег Роєнко та старший викладач Анастасія Мовчанюк прийняли активну участь у циклі семінарів-тренінгів для представників вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».  Даний семінар був проведений у місті Київ на базі Національного агентства України з питань державної служби, яке є  бенефіціаром швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».

Головною метою даного проекту є підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини в Україні. На даному зібранні були присутні керівники ВНЗ та професорсько-викладацький склад з різних регіонів України, а також державні службовці з великим практичним досвідом роботи на керівних посадах  районного та обласного рівнів.

Семінар розпочався із знайомства, де кожен із гостей представив свій навчальний заклад та коротко розповів про себе. Програма була побудована на активній та наполегливій  роботі усіх учасників семінару. Проводився ряд тренінгів у вигляді різних ділових ігор, в основі яких лежав груповий підхід до вирішення найбільш проблемних питань семінару. Учасники даного заходу неодноразово розбивалися на різні групи, обговорювали вирішення даних проблем, а потім у формі наочного матеріалу все це представляли і доводили  перед аудиторією. Досить цікавим і креативним підходом до вирішення проблемних питань є навчальна сесія у форматі «Світового кафе», яка також була застосована на семінарі-тренінгу.

Переважна більшість учасників вперше брала участь у даному форматі, але всі прийшли до одного висновку, що це дуже ефективний засіб для колективного вирішення будь-якого важливого питання. Як наприкінці кожного робочого дня, так і в кінці семінару  була проведена рефлексія, де кожен з учасників поділився своїми враженнями від побаченого та прослуханого, виразив свої побажання і пропозиції щодо організації проведення семінару такого рівня, подякував модераторам даного заходу. Учасники обмінялися один з одним координатами з надією на подальшу співпрацю та з хорошим настроєм завершили роботу семінару.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.