Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі Уманського НУС учасники Міжнародної міждисциплінарної конференції «Сталий розвиток 2030»

img_4592.jpg

Старший викладач кафедри української та іноземних мов Уманського НУС, кандидат педагогічних наук Людмила Мовчан взяла участь у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030» (International Interdisciplinary Conference «Sustainable Development 2030»), яка відбулася у Будапешті та Відні 16 – 17 жовтня 2017р.

Конференція була організована Інститутом міжнародної академічної та наукової співпраці (IIASC) спільно з Івано-Франківським університетом права імені Короля Данила Галицького, що є другим етапом проекту з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів у процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

На конференції розглядалися різні аспекти сталого розвитку України: правова, економічна, екологічна та політична складові. Свої доповіді презентували представник Центрально-Європейського Університету (Угорщина), Генеральний секретар Панєвропейського Руху (Австрія), викладачі, аспіранти з різних міст України (Суми, Івано-Франківськ, Київ, Хмельницький, Харків, Полтава)

Конференція проходила у два етапи: перша відбулася у Будапешті, а друга – у штаб-квартирі ООН у Відні, де було згадано про цілі сталого розвитку в Україні, що становитимуть нову систему, спрямовану на формування суспільних відносин на засадах довіри, солідарності, рівності поколінь, безпечного навколишнього середовища. Основою сталого розвитку є невід’ємні права людини на життя та повноцінний розвиток. Нові цілі мають забезпечити інтеграцію зусиль щодо економічного зростання, прагнення до соціальної справедливості і раціонального природокористування, що потребує глибоких соціально-економічних перетворень в Україні та нових підходів до можливостей глобального партнерства.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.