Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Картини уманської художниці підкорюють черкащан

1200x800-dsc_0184.95f.jpeg

Ім’я викладача кафедри лісового господарства Уманського НУС Валентини Мамчур вже давно стало відомим серед колективу університету та любителів мистецтва м. Умань. А з 25 жовтня наша колега підкорила серця поціновувачів прекрасного м. Черкаси, де відкрилася та протягом місяця діятиме її персональна виставка.

Це вже не перша мистецька подія у житті Валентини Василівни. Спочатку вона підкорила своїми натхненними, сповненими життя та яскравих емоцій полотнами університетський загал. Наступною сходинкою стало визнання уманчан, які високо оцінили доробок скромної, але такої обдарованої землячки. І от цього разу – Черкаський художній музей сповнився позитивом переспівів долі талановитої художниці.

Як стверджує сама авторка, за короткий час вона створила понад 200 полотен. І наразі не втрачає захоплення виконуваною роботою, плануючи нові сюжети й отримуючи задоволення від кожного витвору.

Хто хоч раз бачив картини Валентини Мамчур, той пам’ятає те відчуття тепла, затишку, нестримної пристрасті, м’якого захисту, романтичної світлої печалі та невпинного розмаїття осяяних любов’ю і ніжністю квітів. У її картинах – життя, як сяючий мрійливий пейзаж, сповнених пряних почуттів, збагачений відчуттям прекрасного у кожній миті.

Тож якщо ваші дні стали сірими і похмурими, погляньте на картини Валентини Мамчур. Її мистецтво творить дива, надихаючи на нові прагнення, даруючи забуті відчуття захопленості кожним прожитим днем, даючи можливість споглядати світ у всьому розмаїтті й мінливості притаманних йому барв.

Бажаємо нашій художниці, щоб джерело її натхнення завжди залишалося повноводним, а щирість і життєдайна окриленість полотен здобула найвище визнання!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.