Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Екскурсія викладачів Уманського НУС на ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця»

1200x800-img-ecb956e0f1e68ef45f3f9e7e1c44172e-v.95f.jpeg

     Кафедра менеджменту Уманського НУС є учасником Німецько-Української магістерської програми у галузі логістики (GUMLog). В рамках цієї програми проводяться заходи наукового, навчального та практичного спрямування, покликані підвищити професійні компетенції майбутніх менеджерів з логістики.

2 листопада відбулася академічна екскурсія до ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» – лідера серед фармацевтичних підприємств України за обсягом виробництва і продажу готових лікарських засобів в упаковках.

     За обсягами виробництва Фармацевтична компанія «Дарниця» займає  25% сукупного випуску української фармацевтичної промисловості; виробляє понад 250 найменувань високоякісних, безпечних і доступних за ціною лікарських засобів. Компанією випускається 15 різних терапевтичних форм лікарських засобів, що імпортуються в 11 країн світу. За останні 10 років інвестовано в компанію більше 200 млн. євро, 75% обладнання має строк експлуатації менше 6 років.

Предметом професійного інтересу і особливої уваги екскурсантів став фармацевтичний складський комплекс площею 14000м2, потужність автоматизованого роботизованого складу складає 10000 палето-місць. 

     Основним елементом складського комплексу є автоматизований склад на 10 тисяч палето-місць – перший на фармацевтичному виробництві на території України і в СНД. Він управляється комп'ютерною системою і пов'язаний з іншими зонами транспортною мережею конвеєрів і підйомників. Більш того, цей організм має «відмінну пам'ять» і знає все про кожну одиницю сировини, матеріалів або готової продукції: від складу і кількості до місця виробництва і терміну придатності. Також він завжди допомагає зручніше розмістити палети для зберігання (найбільш часто замовляються товари розміщуються ближче), враховує особливості температурного режиму і дозволяє виключити зони проміжного зберігання у виробничих підрозділах.

Під час екскурсії в її учасників виникало багато питань щодо дистрибуційної мережі компанії, наявності власного автопарку, особливостей нормування та оплати праці, здійснення управлінських функцій адміністрацією тощо. На всі питання були отримані компетентні відповіді від фахівців компанії.

    Викладачі кафедри отримали нові знання у галузі складування та логістики, які вони зможуть передати студентам, тим самим підвищуючи якість підготовки фахівців логістичного профілю.

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.